HeaderSearchForm

Spotkania online w kwietniu i maju 2021r.

 
Przerwa w działaniu strony ZPFP nie była przerwą w aktywności OWM. W dniach 10 kwietnia 2021 r. i 25 maja 2021 r. odbyły się spotkania online Okręgu Warmińsko-Mazurskiego ZPFP. Oba cieszyły się wysoką frekwencją. Uczestniczyli w nich również kandydaci aspirujący do przyjęcia do Stowarzyszenia.
Podczas spotkania kwietniowego Maciej Rodziewicz przedstawił prezentację, podczas której na przykładzie zdjęć autorstwa członków i kandydatów omówił podstawy zarządzania zdjęciami, podstawy kompozycji, rolę światła w fotografii. Następnie przedstawione zostały prezentacje autorstwa Romana Brewki i Michała Janiaka z obserwacji zimującej nieopodal Olsztyna sowy jarzębatej. Obie prezentacje dostępne są pod linkami poniżej. Kolejno przedstawione zostały fotografie autorstwa Pawła Figlanta wykonane w okresie zimowo-wiosennym, zaś Tomek Bałdyga i Marek Klewiado pokazali zdjęcia i opowiedzieli o zimowych spotkaniach i fotografowaniu rysia w Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej.
Prezentacja Romana Brewki
Prezentacja Michała Janiaka 
Spotkanie majowe to pokaz fotografii związany z ogłoszeniem wyników konkursu Fotograf Roku OWM ZPFP 2021. Przedstawione zostały zwycięskie oraz wyróżnione fotografie w dziewięciu kategoriach oraz ogłoszono kto został Fotografem Roku 2021 naszego Okręgu. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowane w zakładce „Fotograf Roku” po zakończeniu ich prezentacji na stronie naszego Okręgu na Facebooku. Podczas tego spotkania Michał Janiak opowiedział zebranym o swoim wyjeździe na warsztaty do Piotra Chary, gdzie fotografował ptaki. Obszerna relacja została okraszona pięknymi fotografiami.
parent menu item not found: "130"