HeaderSearchForm

Fauna naszych okolic – spotkanie z Pawłem Ulaniukiem

 
8 czerwca 2021r. o godz. 19.00 w Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim nasz kolega Paweł Ulaniuk opowie:
- o jednym gatunku ssaka
- o jednym gatunku ptaka
- o jednym gatunku gada
- o jednym gatunku płaza
- oraz o jednym gatunku bezkręgowca.
Jakie gatunki pojawią się podczas prezentacji? Jest to na razie tajemnicą.
Zapraszamy na spotkanie „Fauna naszych okolic”.
Paweł Ulaniuk – z wykształcenia leśnik, absolwent Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pracuje w leśnictwie „Czarny Las” w Nadleśnictwie Bartoszyce. Jest też fotografikiem, a nade wszystko miłośnikiem przyrody. Podczas spotkania przybliży sekretny świat fauny regionu Warmii. Opowie, ale i zaprezentuje uchwycony na fotografiach fascynujący świat natury.

W Oranżerii była już prezentowana wystawa fotografii Pawła „Ku chwale przyrody”. Tym razem poznamy fascynujący świat zwierząt. Fotografia to jego hobby. Inspiruje się przyrodą, ale też historyczno-kulturowym dziedzictwem regionu Warmii i Mazur. Według autora „życiowe doświadczenie uczy szacunku i pokory do otaczającej rzeczywistości”. A rzeczywistość to świat, który składa się nie tylko z materii, ale i ducha. To wszystko jest źródłem jego fascynacji.
Fotografie Pawła zostały wyróżnione w wielu konkursach. Największym sukcesem było wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Unexpected viewing of Nature” w 2014 r. i zaproszenie do udziału w warsztatach fotograficznych w USA w stanie Teksas.
Ważna informacja – na spotkaniu obowiązuje rezerwacja.
Bezpłatne zaproszenia i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 517 262 146.
parent menu item not found: "130"